تبلیغات

این وبلاگ از الان به تمام بازدیدکننده گان خود خبر میدهد که از این به بعد این وبلاگ،وبلاگ ترفداران بارسلونا است.

همه چیز برای دانلود همه چیز برای دانلود - برقراری ارتباط دو رایانه از فرسنگ ها فاصله با Symantec pcAnywhere 12.5
 برقراری ارتباط دو رایانه از فرسنگ ها فاصله با Symantec pcAnywhere 12.5
برای این که بتوان دو رایانه را از راه دور کنترل نمود مستلزم استفاده از ابزارهای خاصی است. این کار امروزه به صورت های مختلف صورت می گیرد و برای مدیران در سطوح مختلف اهمیت زیادی دارد. استفاده از ریموت دسکتاپ ویندوز از رایج ترین این ابزارهاست که هم دسترسی آسانی دارد و هم این که برای اکثر کاربران مناسب می باشد اما گاهی پیش می آید که این ابزار ساده پاسخ گو نیست و باید از نرم افزارهایی استفاده شود که قابلیت های بالاتری داشته باشند. 
نرم افزاری با نام Symantec PCAnyWhere وجود دارد که می تواند ارتباط دو یا چند رایانه را از فرسنگ ها فاصله برقرار کند به طوری که با این ارتباط می توان رایانه مقصد را به صورت کامل در دست گرفت. این نرم افزار قدرتمند می تواند با انواع کانکشن های سازگاری داشته و حتی می تواند با سرعت های پائین Dial up هم ارتباط برقرار کند بدون این که مشکل خاصی به وجود آید. می توان گزینه ها را طوری تنظیم کرد که کیفیت تصاویر با توجه به سرعت هماهنگی پیدا کند تا سرعت عملکرد بالاتر رود. 
ارتباط از راه های مختلف همچون اینترنت DSL ، کابل مستقیم در شبکه ، برقراری ارتباط در انواع شبکه ها و جا به جایی فایل ها از مهم ترین قابلیت های این نرم افزار است. امنیت بالا که با استفاده از نام کاربری و پسورد در سیستم Host تعریف می شود تضمین کننده امنیت دراطلاعات خواهد بود. 
سرعت ارتباط در این نرم افزار بسیار بالا می باشد. کسانی که اینترنت پرسرعت دارند (کسانی که ADSL پرسرعت دارند ) می توانند به سادگی با این نرم افزار رایانه شخصی را از راه دور کنترل کنند .

قابلیت های کلیدی Symantec pcAnywhere 12.5 :

- سرعت بسیار مناسب در برقراری ارتباط 
- قابلیت تنظیم کیفیت نمایش نسبت به سرعت ارتباط
- محیط ساده نرم افزار
- سازگار با انواع کانکشن ها
- امنیت بالا در ارتباط
- امکان ارسال و دریافت فایل میان سیستم ها
- استفاده آسان از نرم افزار
- ارسال و دریافت پیام (Chat)
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز

طریقه کار با نرم افزار :
به طور خلاصه برای برقراری ارتباط لازم است این نرم افزار در هر دو رایانه نصب شود. زمانی که برای برقراری ارتباط اقدام می کنید لازم است در رایانه مقصد یک نام کاربری و پسورد ثبت کنید. سپس نوع ارتباط را انتخاب کرده و با راست کلیک روی نوع ارتباط گزینه Start Host را انتخاب نمایید.
در رایانه دیگر نیز باید به همین روش عمل کرد با این تفاوت که فقط کافی از منوی Remotes با راست کلیک روی ارتباط مورد نظر گزینه اول یا همان Start Remote Control را انتخاب نمایید. 
اگر تمامی کار ها را به صورت کامل انجام دهید پس از چند ثانیه از شما نام کاربری و پسوردی که در رایانه مقصد تعریف کرده اید را درخواست می کند. پس از ورود اطلاعات Desktop رایانه مقصد را مشاهده می نمایید و در آن زمان هرکاری که بخواهید می توانید با رایانه مقصد انجام دهید.

این نرم افزار سخت افزار زیاد بالایی نیاز ندارد و برای اجرا در ویندوز سخت افزار زیر کافی است: 
- Required for all Windows installations
- 35 MB of available hard disk space
- 233MHz or faster processor
- 128 MB of RAM
- CD or DVD drive
- CD writer/burner or ISO image reading application (electronic purchases only)
- Microsoft Internet Explorer 6.0 SP1 or later

حجم فایل : 17.75 مگابایت
 برقراری ارتباط دو رایانه از فرسنگ ها فاصله با Symantec pcAnywhere 12.5 دانلود فایل
 برقراری ارتباط دو رایانه از فرسنگ ها فاصله با Symantec pcAnywhere 12.5 پسورد فایل: www.p30well.com

منابع اصلی این وبلاگ

WwW.FcBarcelona.ir

WwW.GSM.ir

WwW.BiaToDownload.ir